Projeksiyon Lambaları

Projeksiyon Lambaları

Projeksiyon cihazları için en önemli parça ışık veren, ışık kaynağı lambadır.
Projeksiyon cihazları lamba çözümünde siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek temel gayemizdir. Dilediğiniz takdirde cihazınızın lambasını komple olarak da sizlere temin etmekteyiz.

TÜM MARKA MODELLER İÇİN 1 SAAT İÇERİSİNDE PROJEKSİYON LAMBANIZI DEĞİŞTİRİYORUZ.
1 YIL 1000 SAAT EN UZUN LAMBA GARANTİLİ.

Projeksiyon Lamba konusunda gerek teknolojik bilgiyi, gerekse yıllarca kazanılmış tecrübeleri de göz önüne katarak görüntü sektöründe hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar, projeksiyon sektöründe de için de aynı profesyonel çalışma ve anlayış içerisinde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Okul, iş, ofis, toplantı odası, amfi gibi ortamlar ihtiyaç duyulan görüntü sistemlerinin, profesyonel sunum sistemleri için kurumsal çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bizim için öncelik müşteri memnuniyeti olup, çözümler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı, güleryüzlü, profesyonel, teknolojik hizmetlerimizden yararlananlardan birisi de siz olun. PROVİZYON ELEKTRONİK olarak her zaman sizin yanınızda olduk ve olmaya da devam edeceğiz.

Marka ve model fark etmiyor.. Tüm projeksiyon cihazlarınızın için projeksiyon lamba temini, lamba yenileme, projeksiyon tamir, bakım, onarım hizmetleri veriyoruz… Tüm bu hizmetlerden en uygun fiyat koşullarında, indirimli olarak yararlanmak için yapmanız gereken tek şey şuanda bizimle iletişime geçmek…Sizin güleryüzünüz bizim başarımızdır..

default_lgOrijinal Lamba default_lgReflektörlü Lamba default_lgMuadil Lamba Lamba Yenileme