Hakkımızda

2010 Yılında kurulan PROVİZYON ELEKTRONİK Türkiye’nin her noktasına kesintisiz ve hızlı hizmet veren işletmeler arasında yer almaktadır. Sektöre girdiği andan itibaren çalışmalarına özenli ve titiz şekilde aralıksız devam etmekte olup, bir yandan da güncel teknolojiyi takip ederek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına sürekli gelişmektedir. Rekabete değer veren misyonu ile rekabeti fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışını da ilke edinmiştir. Edindiği deneyimleri koşulsuz tüm müşterileri ile paylaşmış ve onlara danışmanlık yapmıştır.

PROVİZYON ELEKTRONİK finansal kazançlar veya dönemsel amaçlar için temel değerlerinden asla taviz vermez. Satış öncesinde, satış sırasında ve sonrasında, sunduğu ürün ve hizmetlerle koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefler. Başarı sağlamak için, bütün işlerinde zaman, kalite ve bütçeyi en iyi şekilde değerlendirir.

PROVİZYON ELEKTRONİK olarak biz, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. İlerleyen yıllarda da sorumluluğumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz.

SİZİN MUTLULUĞUNUZ BİZİM BAŞARIMIZDIR.